“ Medeniyet için temizlik, Temizlik için Esman Çega ”
Epoke Combi
Epoke Sirius
Epoke Virtus

Kar Temizleme Aracı

Kar yağışının yoğun olduğu dönemlerde temizlik şirketleri ve belediyeler yollarda oluşan karları temizlemek maksadı ile kar temizleme araçları bir diğer adıyla kar küreme araçlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Kar temizleme aracı bünyemizde yer almakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek, geçiş güzergahlarında oluşabilecek karları temizlemeye ve ulaşımın rahatlamasına olanak sağlamış olacaklardır. Trafiğin kapatılmamasına ve kaza riskinin oluşmamasına sebebiyet veren temizleme araçlarımız, birçok fonksiyona sahiptir. Temizlik esnasında aynı zamanda makinenin tuz serpmesi, yolların buz tutmasını engellemektedir. Aynı zamanda kar yağışından önce bu makinelerin çalıştırılması, yolların kapatılmasını engellemektedir. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek kar yağışından önce önlem alabilmekte, kar yağışından sonra şehrin temizlenmesine yardımcı olabilmektedir. Tüm bu avantajların sunulması, sektördeki öncü profilimizi ön plana çıkarmaktadır.

Kar Buz Ve Kış İle Mücadele Ekipmanları
Ekipman ve araçlarımız oldukça kullanışlı, dayanıklı, uzun ömürlü ve pratik yöntemler ile kolaylıkla istenilen hizmetin sağlanmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Firmamızın üretmiş olduğu kış Kar, buz ve kış ile mücadele araçları müşterilerimize en uygun şekilde teslim edilmekte ve herhangi bir sorun çıkması durumunda ücret iadesi yapılacağının garantisi verilmektedir. Firmamız uzun yıllardır, bu sektörde hizmet vererek birçok ekipman ve araç gereç satışı gerçekleştirerek bu sektörde ülkemize hem katkılar sağlamış hem de büyük hizmetler vermiştir. Firmamız bünyesinde hizmet veren tecrübeli personel kadrolarımız oldukça disiplinli ve iyi bir iş bilinci ile hareket ederek iyi bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Bu durumların olması firmamızın sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olmasını sağlamış ve yurt dışına birçok ürünün ihracatını yapmamızı sağlayarak firmamızın ulusal bazda büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. Ayrıca firmamız marka değerini yükselterek cirolarını katlamış ve ülke içerisinde büyümeye devam etmiştir.

Araçlarımızın Özellikleri
Sanayi sektöründe hizmet veren ve sektörün gelişimine katkı sağlayan birçok firma yapmış olduğumuz hizmetlerden etkilenmiş ve firmamız ile çalışmak istemiştir. Yurt dışından gelen talepler ile firmamız kendini her geçen gün geliştirmeye devam ederek oldukça başarılı bir grafik çizmiştir. Firmamız kar temizleme aracı satışı yaparak iyi bir hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız kar küreme aracı satışını yurt içi ve yurt dışında yapmaya devam etmektedir.
Firmamızın araçları genel olarak 4 metreküp kapasiteli olup tuz serpici özelliklere sahiptir. Ayrıca 8 bin litreye kadar solüsyon püskürtme özelliğine sahip olan araçlarımız da bulunmaktadır. Genel olarak birçok aracımızda 18 tonluk ön dingili 9 ton olan modeller bulunmaktadır. Ayrıca birçok ürünümüz standart ağırlık olarak 4 metreküp hacme sahip olarak yaklaşık 5 ton ağırlığında olarak maksimum tuz taşıma düzeylerine sahip olabilmektedir. Ayrıca Kar küreme aracı satışlarını dünyanın birçok yerine yapmaktayız. Birçok aracımızda tuz serpme ve solüsyon püskürtme özelliklere standart olarak bulunmaktadır. Araçlarımız genelde herhangi bir üniteye ihtiyaç duymadan park etme özelliğine sahiptir. Ayrıca taşıyıcı bir sisteme gerek duyulmadan kendi taşıyıcı tertibatları sayesinde depolama yapabilmektedir.

Bazı kar temizleme araçlarımızda buzlanmayı önlemek amacı ile solüsyon püskürtme ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca bu modellerin haznesi 8 ton ile 7,5 ton arasında değişim göstermektedir. Bu modellerin ağırlığı genel olarak 8 tondur. Aynı modelin bir üst seviyesine sahip olan model ise 10 ton hazneye sahiptir. Bu modelin ağırlığı ise 12 tondur.

Kar temizleme araçlarımız genel olarak şehir dışı ana yollarda tercih edilmektedir. Genel olarak buzlanma vakalarının yaşandığı bölgelerde firmamızın kar küreme araçları tercih edilir ve bazen stoklarımızda bu araçların tükenme durumları yaşanabilmektedir. Firmamızın kar temizleme araçları genel olarak iklimi oldukça soğuk olan bölgelerde tercih edilmektedir. Ülkemizde özellikle Doğu Anadolu bölgesinde satış gerçekleştirdiğimiz ekipman ve araçlar bulunmaktadır. Dağ yollarının kış aylarında kapanması ekipmanlarımızın maksimum potansiyelini göstermesi için bir örnektir. Firmamızın kar küreme araçları oldukça uzun zaman çalışabilir ve yakıt anlamında kendi bünyesinde tasarruf edilebilir özellikler ile tasarlanmıştır. Firmamızın araçları oldukça uzun uğraşlar sonucunda dünyanın en büyük makine mühendisleri ve mekatronik mühendisleri tarafından uzun bir çalışma maratonun ardından çizimler yapılarak üretime geçilmiştir. Firmamızın bu araçları genel olarak Kafkas bölgesinde tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri iklim şartlarının oldukça soğuk olması ve bölgeye kar yağışının olduğu zamanlarda büyük bir buz örtüsünün arazi ve yollara çökmesidir. Firmamızın bu çalışmalarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.